.

.

1pc Прирачник Ushape Manual копчето машина / панч / супермаркет Dotter /шунка колбас knotting машина / запечатување машина

1pc Прирачник Ushape Manual копчето машина / панч / супермаркет Dotter /шунка колбас knotting машина / запечатување машина

DEN 6302.00
DEN 6634.08
-5 %
Количина на стоки


1pc Прирачник Ushape Manual копчето машина / удар
/ супермаркет Dotter /шунка колбас knotting машина / запечатување машина
Напомена :
кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
сликата покажува :
Напомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Describtion :
Спецификации 1. висок квалитет и убаво изгледа 2. широко се применува за храна и други мрежа торба 3. се користи за сите дијаметар pack 4. Рачно Работење, Пазарот на енергија, Добро стабилни Карактеристики 1.Софистициран дизајн и одлични перформанси сооднос 2.Табела структура, Едноставна операција,заштеда на време и сила, со двојна употреба(со стојат или со седат) 3.Добро запечатување перформанси во супермаркет. 4.Убаво изгледаат и имаат долга трајност. 5.Одговара за сите Јаде Габи и лук пакување во рок од 50mm-300мм дијаметар.

Бренд Име:
ZJMZYM
DIY Материјали:
Металугрија
Број на Парчиња:
1
Број На Модел На:
G203
Пакет:
Кутија
Големина:
16*42*77CM
Тип:
Manual копчето машина
Примена:
Храна
запечатување дијаметар:
вреќа под 30cm
Нето тежина:
11kgr
Управувано од лице тип:
упатство
Автоматско одделение:
упатство
Број На Производ:
H0748
R

Тие исто така купуваат со овој производ