.

.

lsrtw2017 Автомобил Стил Вратата Работ Нула Несреќа Заштита Лента За tesla model s моделот на x 60/70D/85/85D/P85D/90D/P90D

lsrtw2017 Автомобил Стил Вратата Работ Нула Несреќа Заштита Лента За tesla model s моделот на x 60/70D/85/85D/P85D/90D/P90D

DEN 342.00
DEN 360.00
-5 %
Количина на стоки


Боја Име:
5 метри црна, 5 метри црвена, 5 метри Транспарентен, 5 метри бела, 8 метар црна, 8 метар црвена, 8 метар транспарентен, 8 метар бела
Бренд Име:
lsrtw2017
Година:
2000-2017
Име На Модел:
TPE
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Објектот Должина:
100cm
Објектот Ширина:
30cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Материјал Тип:
TPE
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
R

Тие исто така купуваат со овој производ