.

.

3D лепак слободни електростатско стакло на прозорецот на прозорецот матирано прозорец налепници бања прозорецот за сончање нетранспарентно налепници

3D лепак слободни електростатско стакло на прозорецот на прозорецот матирано прозорец налепници бања прозорецот за сончање нетранспарентно

DEN 211.00
DEN 224.64
-6 %
Количина на стоки

Цената е 1 метар,ширина е 30/45/60/75см Име : лепак слободни електростатско стакло филм Големина : Цена должината е 1 метар. Width = 30/45/60/75см Материјал; безбедност на ПВЦ материјал Карактеристики : Електростатско лепак-слободни материјали, оставајќи нема форумот може да бидат испратени постојано блокирање на сонцето, за да се избегне изложување, заштита на приватноста, стоп УВ зраци. Лесно да се залепи. Испорака : Ние брод заедно. ако купувачот купи 2 парчиња, па ќе добиете еден тек на 2 метри ако купувачот купи 3 парчиња, па ќе добиете еден тек на 3 метри ,,,,,,,

Функција:
Самолепливи
Функција:
Декоративни,Топлинска Изолација
Материјал:
ПВЦ
Површински Третман:
Нетранспарентно,Матирано / Гравирани
Број На Модел На:
Погодни за стакло
Тип:
Стакло Филмови
R

Тие исто така купуваат со овој производ