.

.

1 Парчиња Нови LED лента RUNTK 4336TP SLED 090907 AE4060A 109-013-56 47 Led диоди 455mm

1 Парчиња Нови LED лента RUNTK 4336TP SLED 090907 AE4060A 109-013-56 47 Led диоди 455mm

DEN 837.60
Количина на стоки


оригинални НОВИ делови
Ние можеме да брод од USP / FEDEX / DHL / ТНТ / ЕМС. Превозот : DHL 4-8 денови за испорака со ЕМС 7-12days испорака Кина poste воздух mail 1530 дена за испорака Ther сите производи се со Оригинални делови на Производите се тестираат пред пратката, ние инсистираше на принципот дека ако тоа не е тест не е предаден, па можете да остатокот увери за да се купи! Нашата компанија главно трговија сите инчен Оригинални делови,плоча, инвертер, светлото одбор, моќ одбор, Т-ЕДИН одбор, оригинални електронско IC. Ние, главно, трговија на големо и на мало со сите видови на оригиналната стока во LCD ТЕЛЕВИЗОР додатоци . добредојдовте да се дојде на ред!

Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Напон:
220V
Карактеристики:
Стандард
Гаранција:
1 година
Ширина:
40inch
Број На Модел На:
RUNTK4336TP
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CCC
Должина:
40inch
Употреба:
Индустриски
Извор На Енергија:
DC
Е dimmable:
Yes
Бренд Име:
SerRickDon
База Тип:
Стандард
Wattage:
standard
Употреба:
TV
R

Тие исто така купуваат со овој производ