.

.

8Pcs Нови шик дизајн, отворајќи бела cz кристал A-Z писмо конектор хривнија мулти боја јаже нараквици

8Pcs Нови шик дизајн, отворајќи бела cz кристал A-Z писмо конектор хривнија мулти боја јаже нараквици

DEN 1340.00
DEN 1472.16
-9 %
Количина на стоки


Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Нараквица 2.Големина : Прилагодлив 3.Состојба : 1mm=0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm 4.Материјал>> : Cz,Памук Јаже, Метална 5.Боја>> : Како што е прикажано во слика(Мешана Боја) 6.Единица Количина>> : 8pcs/БРОЈ 7. Производ Состојба>> : Нова

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Синџир Тип:
Јаже, Верига
is_customized:
No
Затворач Тип:
Лесно-кука
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Нови
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
linlidada
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Писмо
CAPM:
15-25days(Слободни)
DHL:
3-7days(20$)
R

Тие исто така купуваат со овој производ