.

.

Партија Накит 925 Sterling Silver Шалче накит Цвет Пурпурна Камен Син Оган Опал pendant за жените P210

Партија Накит 925 Sterling Silver Шалче накит Цвет Пурпурна Камен Син Оган Опал pendant за жените P210

DEN 299.00
DEN 364.80
-18 %
Количина на стоки


Бренд Garilina Метал Сребро Главниот Камен Опал 5*3 мм Главниот Сина Боја Тежина 1.81 Грама (Опал & Сребрена) Приврзоци Должина 14*24 мм Количина 1 buc Земјата на Производство Chian Еколошки Стандарди Европа $ Никел,Олово,Кадмиум слободни 1 инч=2.54 см=25.4 mm

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
garilina
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
P210
is_customized:
Yes
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Гем Тип:
опал
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
фабрика:
Да , Поддршка Пад на Превозот и трговија на Големо
подарок:
Нова Година,Денот на Вљубените,Велигден,Денот на Мајката,Божиќ Подароци Ден
Подароци:
Момче & Девојка,Мажи & Жени,Мажи & Жени
Подарок за:
Син & Ќерка,Татко & Мајка,Љубовница,Дечко & Девојка
Предмет:
октомври-birthstones
R

Тие исто така купуваат со овој производ