.

.

Timlee R028 Личност Прозрачна Чукање на срцето Круна Прст Прстени 17mm,Модни Накит трговија на Големо

Timlee R028 Личност Прозрачна Чукање на срцето Круна Прст Прстени 17mm,Модни Накит трговија на Големо

DEN 130.00
DEN 146.40
-11 %
Количина на стоки


Нови Прст Прстени
ГОЛЕМИНА : 1.7 cm
METERIAL : алуминиумски
ПАКУВАЊЕ : opp б ag
БОЈА : злато/сребрена
Бидејќи на агол и светлина,вистински објект може да биде малку поинаков од сликата,се Надевам, ќе може да се разбере.
Светлината е жолта зелена во текот на ноќта
Ние го прифатат плаќање преку Зачувам (кредитна картичка), Money Bookers.western union .итн.
1. Ние гарантираме сите предмети се во 100% добра состојба и висок квалитет.
2. Ако не сте задоволни со некоја точка од која било причина, ве молиме вратете го во рок од 7 дена
на приемот, тој ќе биде заменет или враќање на средствата дадени.
3. Вратени предмети мора да биде во оригинална состојба, не се носат или да се измени.
Превозот обвиненија и осигурување трошоци не се враќа.
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете 5 ѕвезда повратни информации. Ако не сте задоволни , ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за да ги реши сите проблеми : )
2018 Кинеската Нова Година Празник : Февруари 5-Февруари 27.
Ние ќе испрати празник налози по Feb27th accroding на редот датум.
Среќна нова година!
Добредојдовте Капка Превозот ! обработка на нарачка во рок од 1-2 дена.
Цел ,бесплатен превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус/Yanwen Економски Воздух Mail/4 PX Сингапур Пост НП Pro/Posti Финска ,без следење на информации се ажурира по пакет напушти Кина.
Цел > $5 ,бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail /Aliexpress Стандард на Превозот .
Цел > $120 ,бесплатен превозот преку DHL/EMS/UPS/Aramex итн ,(освен оддалечена област и земја)

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TimLee
Пол:
Жените
Компатибилност:
Андроид
Функција:
Расположение Tracker
Број На Модел На:
R
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Материјал:
Метал
Површината Ширина:
7mm
Материјал:
Легура
Функција:
Гроздобер Прст Прстен
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
Злато/Сребрена/Црна
Стил:
Тренди
Пакување:
OPP вреќа
Тежина:
5 g
Големина:
1.7 cm
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ