.

.

DINISITON Ткаење Појас Дизајнер Вистински Кожни Каиши За Жените Ткаени Тенки Женски Рака Дами Плетенка Ремени Жена на Модата

DINISITON Ткаење Појас Дизајнер Вистински Кожни Каиши За Жените Ткаени Тенки Женски Рака Дами Плетенка Ремени Жена на Модата

DEN 378.00
DEN 630.24
-40 %
Количина на стоки


Појас Должина:
90cm, 95cm, 100cm, 105cm
Тип На Објект:
Појаси
Тока Ширина:
3.6 cm
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Појаси Материјал:
Сплит Кожа,Плетени,Cowskin
Стил:
Повик
Тока Должина:
3.6 cm
Бренд Име:
DINISITON
Појас Ширина:
2.8 cm
Број На Модел На:
BZ жени
Шаблон Тип:
Геометриски
боја:
Црна, Кафеава, Црвена вино
Процесот:
Рачно Плетени
За луѓето:
жени, женски, дама, девојка
R

Тие исто така купуваат со овој производ