.

.

2 ПАРЧИЊА EASYSINSMILE Жица од не ' Рѓосувачки Залак Relator Впечаток Лента со 50Pc Adsorbent Влошки

2 ПАРЧИЊА EASYSINSMILE Жица од не ' Рѓосувачки Залак Relator Впечаток Лента со 50Pc Adsorbent Влошки

DEN 262.00
DEN 262.08
-0 %
Количина на стоки


2 ПАРЧИЊА EASYSINSMILE Жица од не ' Рѓосувачки Залак Relator Впечаток Лента со 50 Pc Adsorbent Влошки Опис : Залак образ & Залак впечаток.Залак Relator 3-во-1 впечаток систем се подобрува occlusal точноста, со малку пречки помеѓу спротивставените сводови. Карактеристики : 1.Бренд : Easyinsmile 2.Боја : Нерѓосувачки Сребро 3.Материјал : не ' Рѓосувачки челик 4.Autoclavable : 135°C/275 F° рок од 2 минути (adsorbent влошки не се вклучени) Пакет Листата : 2 Парчиња од Впечаток Коцки со 50 Парчиња од Adsorbent Влошки Или 50 КОМПЈУТЕРИ подлога

боја:
2 Лента со подлога, Екстра подлога
Тип На Објект:
Белење На Заби
НЕТО-WT.:
70g
Бренд Име:
easyinsmile
Големина:
Small
R

Тие исто така купуваат со овој производ