.

.

Прекрасна Сомот Перница Покрие Луксузни Зелена Перница Случај Стол/Троседот Перница Покрие Не Balling-до Дома Декоративни Без Кутии

Прекрасна Сомот Перница Покрие Луксузни Зелена Перница Случај Стол/Троседот Перница Покрие Не Balling-до Дома Декоративни Без

DEN 469.92
Количина на стоки


Внимание :
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
Ние ви препорачуваме да користите мобилен телефон за да пребарувате на производот фотографии, мобилен телефон резолуцијата на екранот е на високо ниво,поблиску до вистинската боја на производот.ви благодариме за вашето разбирање.
Оваа Кадифени Ткаенини Мека, Fadeless,Не Balling-up И Без Мирис на Животната средина Производи. Имајте на ум : може да биде мала грешка во измерени податоци(1cm~2cm), Бидејќи оваа pillowcase боја рефлексивни,Па кога камерата фотографирање ќе биде малку на грешка. ГОЛЕМИНА 1 : 30cmx50cm
ГОЛЕМИНА на 2 : 45cmx45cm
ГОЛЕМИНА 3 : 50cmx50cm
Следново е производ слики :

Големина:
30cmx50cm, 50cmx50cm, 60cmx60cm, 45cmx45cm, Custom Contact Me
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
Луксузна Зелено Кадифе Перница Перница
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Бренд Име:
BKLIFE ДОМА
Стил:
Обична
Материјал:
Кадифени Ткаенини
Шема:
Обична Обоена
Шаблон Тип:
Цврста
is_customized:
Yes
Техника:
Плетени
R

Тие исто така купуваат со овој производ