.

.

2 Пара Gemfan Hulkie 5055 3 Сечилото PC Пропелер Г.С. CCW За 2205-2306 Моторни RC Модел Multicopter Сино Жолта Црвено Црно Бело

2 Пара Gemfan Hulkie 5055 3 Сечилото PC Пропелер Г.С. CCW За 2205-2306 Моторни RC Модел Multicopter Сино Жолта Црвено Црно Бело

DEN 157.92
Количина на стоки


Спецификација :
Бренд име : Gemfan
Точка име : Hulkie 5055 пропелер
Големина : 5.0x5.5 инчен
Материјал : PC
Боја : лимон жолта, црна, code red, транспарентни, јасни сина (опција)
Monting дупка : 5mm
Гребло големина : 16.2 mm
Центар дебелина : 7.5 mm
Тежина : 4.90 g
Погоден за 2205-2306 мотор
Пакет Се Вклучени :
2 x Hulkie 5055 пропелер Г.С.
2 x Hulkie 5055 пропелер CCW
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.

Бренд Име:
REALACC
Материјал:
Композитен Материјал
РК Делови и Accs:
Пропелери
За Возило Тип:
Хеликоптери
Број На Модел На:
Gemfan Hulkie 5055
Технички параметри:
Вредност 2
Големина:
As Description Show
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Пропелери
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Пропелери
Четири тркала Атрибути:
Пропелери
Алатка Материјали:
Пропелери
R

Тие исто така купуваат со овој производ