.

.

Лав Круг Сплит Шут Доведе Тежина Риболов Справи Алатка Додатоци Капка Црно Риболов Sinker Колекции со Кутија 0.6/1/1.5/1.8 g

Лав Круг Сплит Шут Доведе Тежина Риболов Справи Алатка Додатоци Капка Црно Риболов Sinker Колекции со Кутија 0.6/1/1.5/1.8 g

DEN 143.04
Количина на стоки

Детали за производот Бренд : Лав Име : Сина кутија доведе 40g
Материјал : Олово & Пластика
Кутија големина : 5.2 * 1.5 cm / 2.1 * 0.6 о
Пакет тежина : 50g / 1.8 оз
Карактеристики :
Да delicately се приспособи на тежината изрече на риболов линија за подобро риболов.
Круг доведе сплит шут е мека за да се контролира со вашите прсти.
На цврсто костец дури и најдобрите линија со оштетување тоа.
4 видови на тежина (0.6/1/1.5/1.8 г) во една кутија се предвидени.
40g sinkers вкупно.
Пакет Листата :
1 * Сет на Сплит Шут Sinkers Производ Слика
плаќање
1,ние ги поддржуваме сите следниве метод на Плаќање,како што се visa,Boleto,Mastercard,Запад унија,webmoney и така натаму.
2,Плаќањето мора да биде во рок од 5 дена по ред.
3,Ако се направи плаќањето не е успешно, ве молиме проверете ги вашите нарачки, доколку тоа се уште не е решен, ве молиме контактирајте со нас.
4,ве Молиме проверете го вашето име(Особено руски клиенти), адреса и телефонски број, пред да плати, во спротивно не ќе ги добиете пакет.
Пратката&Испорака
1,ние guaratee да брод од 48 часа по исплата потврда,пред да се испрати стоката ние ќе ви испратиме масажа во Aliexpress.ве молиме проверете го ова.
2,ние ги поддржуваме многу превозот методи.Нормално, пакети ќе пристигне во рок од 45 дена.
3,за Да пратите вашиот pakages, ве молиме посетете ја
4,Топли совети : Со цел да се намали телесната тежина, така што цените се разумни, сите наши производи колку што е можно да не се користи на надворешното пакување кутија, освен неколку ранливи на употребата на производи надвор од pckaging.
Враќање&Наплата
1, ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас навремено.
2, ако ви треба наплата или враќање, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се справи со вас во рок од 48 часа.
Повратни информации
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне,
Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават 5-ѕвезда повратни информации и некои слики од нашите производи,ви благодарам многу.

Бренд Име:
Лав
Тип:
Доведе Sinker
Големина:
/
Материјал:
Води
Име:
Риболов доведе тегови
Вид:
Сината кутија да доведе 40g
Материјал:
Води
Модел Бр.:
27464
Место на Потекло:
Кина
Тежина:
0.09kg(0.198lb)
szie:
6cm x 6cm x 2cm (2.36 во x 2.36 во x 0.79 во)
Услуга:
Висок Квалитет на услуга
боја:
Црна
единица:
парче
R

Тие исто така купуваат со овој производ