.

.

TWOHEARTSGIRL Мода Чанта Обичните Жени Кеси Симпатична Був Печатење Дами Чанти Големи Рамо Кеси Дами Tote Satchel

TWOHEARTSGIRL Мода Чанта Обичните Жени Кеси Симпатична Був Печатење Дами Чанти Големи Рамо Кеси Дами Tote Satchel

DEN 1104.00
DEN 1839.84
-40 %
Количина на стоки


Плаќање : 1.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот. 2.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 14-55 работни дена. 2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена. 3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност задолжени од нивните земјата и стоката ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.) Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. 2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping. 3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.

Тип На Објект:
Чанти
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
AL
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Обвивка Материјал:
Памук
Број на Рачки/Ремени:
Две
Бренд Име:
twoheartsgirl
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Обликот:
Повик Tote
Главен Материјал:
neoprene
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Декорација:
Appliques
Се прилагодите:
Yes
Пад на превозот:
Yes
Големина:
39x29x11.5cm
Точка име :
обичај жените торба со патент паричникот џеб
R

Тие исто така купуваат со овој производ