.

.

CQ105-67045 CQ101-67007 Превоз собранието заостанува кабли за HP DesignJet T7100 42 инчен плотер дел нов

CQ105-67045 CQ101-67007 Превоз собранието заостанува кабли за HP DesignJet T7100 42 инчен плотер дел нов

DEN 7440.00
Количина на стоки


Компанијата вовед
Tian Ying Технологија, Inc. Се врати ставки мора да биде во оригинална амбалажа и да имаат никаков знак на злоупотреба! Ве молиме контактирајте со нас прво, ако треба да се вратите на објектот назад! Контакт со Нас : ве Молиме контактирајте со нас, прво доколку постои било каков проблем со објектот или испорака! Нашата Служба за корисници време : 9 : 00 - 18 : 00 на Пекинг Време (18 : 00-03 : 00 на Пацификот Време)!
Ние нудиме илјади делови за HP,Lexmark,на Canon,Ролан итн.
Ве молиме имајте во предвид :
1. Оригиналното пакување е многу голема,Брод без Оригиналната Кутија!
3. Ние НЕ нудиме надоместоци за враќање на такси превозот. Ако дестинацијата припаѓа на далечински управувач, ние може да избере другите начини на превоз,или Во прилог да ја плати цената на далечинскиот cl ients.
Други Плотер Печатач делови :
Главната Логика Одбор; Електронски модул; Превоз Појас; Енкодер лента ; Заостанува Кабел; Меморија; Network Cards; X-Y Мотор; Напојување; Услуга Станица; Мастило Снабдување Станица; Спојување Собранието; Скенери; ADF; Валјаци; Formatter HD; Control Panel; Моќ Модул; Печатач Хард Дискови; Превземање на Собранието; Превоз; Скенер Assy; Дуплекс Единици.

боја:
K
Бренд Име:
Hp
Број На Модел На:
designjet t7100
Тип:
Други
Број На Модел На:
designjet t7100
Состојба:
Нови
Дел Име:
Превоз собранието заостанува кабли
Дел Број:
CQ105-67045
Превозот Пакет:
Општи lndustrial Пакување
Дел#:
CQ101-67007
R

Тие исто така купуваат со овој производ