.

.

Мали Риболов Прачка Ракчиња Род Парк Рипка Риболов Прачка Милениче Забавуваат Мачки Род Мини ЕВА се Справи со FRP Метал Материјал ЛАВ Бренд

Мали Риболов Прачка Ракчиња Род Парк Рипка Риболов Прачка Милениче Забавуваат Мачки Род Мини ЕВА се Справи со FRP Метал Материјал

DEN 225.60
Количина на стоки


1 PCS Мали Риболов Прачка Ракчиња Род Парк Рипка Риболов Прачка Милениче Забавуваат Мачки Род Мини ЕВА се Справи со FRP Метал Материјал ЛАВ Бренд
Бренд:ЛАВ
Направен во : Кина
Материјал : ЕВА + Fiberglass +Метал
Боја : Црвена Справи со Сребрени шипки тело
Тежина:11g
Користете:Милениче Забавуваат Мачки Род Ракчиња Риболов Прачка

Тврдост:
Superhard
Бренд Име:
Лав
категорија:
Ракчиња Род
Број На Модел На:
27946
Материјал:
FRP
Позиција:
Поток
Позиција:
ракчиња
R

Тие исто така купуваат со овој производ