.

.

Чиста Природна Гроздобер S925 сребро Инкрустирани Топаз Хривнија Мода Темперамент Накит Камења Додатоци Подароци трговија на Големо

Чиста Природна Гроздобер S925 сребро Инкрустирани Топаз Хривнија Мода Темперамент Накит Камења Додатоци Подароци трговија на

DEN 2352.00
Количина на стоки

Чиста Природна Гроздобер S925 Инкрустирани Топаз Хривнија
Природни jade боја ќе мора нијанси, како и текстура од камен;
Во текот 100ние испрати слободни емс или fedex;

Гем Боја:
S 58mm, М 60mm, L 62mm
Бренд Име:
koraba
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Jade
Метали Тип:
Никој
Certificate Type:
GDTC
Стил:
Класичен
Повод:
Годишнина
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Парична казна
R

Тие исто така купуваат со овој производ