.

.

1pcs Најновите оригинални SunnySky X4120 465KV/550KV висока ефикасност brushless мотор за 3D трик Летало

1pcs Најновите оригинални SunnySky X4120 465KV/550KV висока ефикасност brushless мотор за 3D трик Летало

DEN 4401.60
Количина на стоки


оригиналниот Sunny Sky X4120 465 KV/550 KV висока ефикасност brushless мотор
X4120 465 KV :
X4120 550 KV :

боја:
X4120 465KV Кутија, X4120 550KV Кутија, X4120 465KV NoBox, X4120 550KV NoBox
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
sunnysky
РК Делови и Accs:
Моторс
Број На Модел На:
Sunnysky X4120 мотор
Четири тркала Атрибути:
Моторс
За Возило Тип:
Авионите
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Алатка Материјали:
Батеријата
Материјал:
Метал
Надградба На Делови/Додатоци:
Sunnysky X4120 мотор
R

Тие исто така купуваат со овој производ