.

.

220 V напојување 60w за 9060 ласерско гравирање машини ZuRong

220 V напојување 60w за 9060 ласерско гравирање машини ZuRong

DEN 4800.00
Количина на стоки

Две фабрики во комбинација во 2016 година и се најде јас zr Ласерски Група. Ако некој се скрши на патот, продавачот ќе испрати нова цевка со слободни, купувачот не треба плаќаат повеќе.3 v аналогни сигнали или PWM контролен сигнал може да се контролираат ласерски моќ.

Број На Модел На:
Јас zr МОЌНОСТ 60w
Бренд Име:
ZR
Ласерски Моќ:
функција :
Co2 laser cut машина
Ефикасност :
ПОВЕЌЕ 90percent(полно оптоварување)
Гаранција :
1 година
Влезен напон :
AC110V или AC220V
Катализатор:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ