.

.

Снегулка Божиќ Ден Декорација Прозорец Налепници Божиќ Фестивал Decals Ѕид Налепница Дома Декор Постер

Снегулка Божиќ Ден Декорација Прозорец Налепници Божиќ Фестивал Decals Ѕид Налепница Дома Декор Постер

DEN 208.80
Количина на стоки

Добредојдовте Материјал : пвц ѕид налепница Пакување : една opp вреќа Лесно да се примени, лесно да се отстрани без да остават било леплива остатоци Лесно лепило директно на ѕид, на врата, огледало или било каква мазна површина сакате Направени со висок квалитет , пренослив и водоотпорен пвц налепница Можете да ја прилагодите големина на слика според вашата како ЗАБЕЛЕШКА : ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас. за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ние не може да се обезбеди логистика информации ѕид на патот.Ние само може да се обезбеди во Кина Ако сакате побрзо и да ги пратите на логистика информации за сите на патот, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Тема:
Фестивал
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
HZ1277
Бренд Име:
ZOOYOO
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
R

Тие исто така купуваат со овој производ