.

.

10yds 3.5 см Гроздобер Бакар Tassel Чипка Намали Бохемски Чипка Ткаенина Лента Дополнителните Капка рачно изработени за Шиење Облека Завеси Додатоци

10yds 3.5 см Гроздобер Бакар Tassel Чипка Намали Бохемски Чипка Ткаенина Лента Дополнителните Капка рачно изработени за Шиење

DEN 1296.00
DEN 1440.00
-10 %
Количина на стоки

10yds 3.5 см Гроздобер Бакар Tassel Чипка Намали Бохемски Чипка Ткаенина Лента Дополнителните Капка рачно изработени за Шиење Облека Завеси Додатоци Опис : Големина : 3.5 ширина Количина : 10 Јарди (отстапување : 3-5cm) Боја : 2 стилови за да изберете Погоден за Шиење, сите видови на облека чипка, појас, манжетни, деколте, гребенот, чевли, кеси и сл. Ве молиме Забелешка : Бидејќи се пука,на екранот или стоки имаат многу бои, сликата и материјал објект може да има мали разлики, ве молиме предмет на материјал објект ! Плаќање : 1.Можеме да го прифатиме Зачувам, Кредитна Картичка, T/T или (Escow е најпосакувана) 2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по вашата нарачка, ако има некои тешко, ве молиме известете ме. Испорака : 1.Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. 2.Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 5 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам. (Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.) 3.Прибл. време на испорака Австралија, сад,Велика Британија 18-25 работни дена Канада, Франција, Германија, Шпанија 20-30 работни дена Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка 35-60 работни дена во Други земји, Вообичаено, повеќе од 30 работни дена Ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси. Додека ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само нас контакт, ние ќе ви помогнат да проверите и да го решат проблемот. 4.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Политика на враќање : Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Повратни информации 1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. 2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. 3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ви благодариме! Добредојдовте да ја посетите повторно!

боја:
2 стил мешани
Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
3.5cm
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Техника:
Beaded
Број На Модел На:
yw_sl
Материјал:
100% Полиестер
is_customized:
Yes
Количина:
10 Јарди
Чипка тип:
Бисер чипка,beaded чипка,тантела трим
Опсегот:
чипка намали:
renda
шиење додатоци:
чипка лента
acessorios став costura:
чипка applique
чипка јака:
ruban dentelle
R

Тие исто така купуваат со овој производ