.

.

Трговија на големо мода природни кристално зголеми камен Конектор дел Нерегуларни вода капка Конектор приврзоци за накит одлуки 12pcs

Трговија на големо мода природни кристално зголеми камен Конектор дел Нерегуларни вода капка Конектор приврзоци за накит одлуки

DEN 619.20
Количина на стоки


Трговија на големо мода природни зголеми кварцен камен Конектор дел Нерегуларни вода капка Конектор приврзоци за накит одлуки 12pcs
Материјал:се зголеми кварцен камен
Камен Големина : за 13x18mm
MOQ : 12pcs/многу
Благодарение на вас за нашата поддршка!!!
Контактирајте со нас
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ywcxcn
Приврзоци Тип:
Solitaire
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
ljq4-8
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Капка Вода
R

Тие исто така купуваат со овој производ