.

.

1 Buc сосема нов 20w T20 7440 7443 бел АВТОМОБИЛ LED магла светлина се претвори сигнал кочница сијалица запре опашка паркинг резервни сијалици

1 Buc сосема нов 20w T20 7440 7443 бел АВТОМОБИЛ LED магла светлина се претвори сигнал кочница сијалица запре опашка паркинг

DEN 204.00
DEN 239.52
-15 %
Количина на стоки


1 Buc сосема нов 20w T20 7440 7443 бел АВТОМОБИЛ LED магла светлина се претвори сигнал кочница сијалица запре опашка паркинг резервни сијалици
Опис на производот :
Приклучок : 7443 7440
Тежина : 12g
Боја : бела
Напон : 12 V
Моќност : 20 W
Температура на бојата : 6500 K
Светлосен спектар : 320 степени
Животниот век : 50.000 часови
Материјал : Алуминиумски + Пластика
Функција :
Нови, високо квалитетни, лесно да го инсталирате
Висока термичка спроводливост, алуминиум и деликатна естетски
Употреба : Магла светлина, Кочница светлина, стоп светло, опашка светлина, да се претвори сигнал светлина, паркинг светлина и бекап на светлина итн.
Инсталација : Традиционалните светилки со ист дијаметар, може директно замени традиционалните светилки.
Љубезно Потсетување :
Ве молиме бидете сигурни дека сијалица е погодна за вашите потреби.
Пакетот Вклучува :
1 x T20 Сијалица

Емитуваат Боја:
7440, 7443
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Бренд Име:
Siweex
Тип На Објект:
Кочница Светла
Температура На Боја:
6500K
Wattage:
20W
Име На Модел:
t20 7440 7443
Објектот Тежина:
12g
Интерфејс Тип:
T20/7443/580
Lumens:
200
R

Тие исто така купуваат со овој производ