.

.

30set Цврсто Дрво Занает рачно изработени Азија Јапонски Суши стапчиња за јадење Поставени Дрвени Обновливи Садови Со Подарок Кутија ZA5488

30set Цврсто Дрво Занает рачно изработени Азија Јапонски Суши стапчиња за јадење Поставени Дрвени Обновливи Садови Со Подарок

DEN 8595.00
DEN 9047.52
-5 %
Количина на стоки


Материјал : Дрво
Стапчиња за јадење : прибл.17cm
Боја : Беж,Браун
Маска Стил : А,Б
Кутија Големина : 21.5*2*2cm,25.8*3*2cm

боја:
Браун Е, Браун Б, Беж А, Б Беж
Flatware Тип:
Стапчиња за јадење
сертификација:
CIQ
Количина:
Еден Пар
Број На Модел На:
ZA5488
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Функција:
Еко-Пријателски
R

Тие исто така купуваат со овој производ