.

.

Најновите Кутија, Торба ! Жените Класична Кутија Кожа Гласник Торба,Женски Crossbody Мали Размавта Кеси Познатиот Стјуардеса Рамо Кеси Спојки

Најновите Кутија, Торба ! Жените Класична Кутија Кожа Гласник Торба,Женски Crossbody Мали Размавта Кеси Познатиот Стјуардеса

DEN 1371.00
DEN 1987.68
-31 %
Количина на стоки


Најновите Кутија, Торба ! Жените Класична Кутија Кожа Гласник Торба,Женски Crossbody Мали Размавта Кеси Познатиот Стјуардеса Рамо Кеси Спојки
боја : зелена црно бело
големина : 20cm од 19cm од 5cm
тежина : 0.45 kg

Големина:
20cm by 19cm by 5cm
Бренд Име:
KAISIMAN
Обликот:
Размавта
Главен Материјал:
Микрофибер Синтетички Кожа
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Занитвам,Sequined
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Panelled
Затворање Тип:
Hasp
Тврдост:
Тешко
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
НИЕ-20
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти
Големина:
20cm од 19cm од 5cm
Тежина:
0.45 kg
Style1:
новиот мини личност кутија пакет
style2:
ѕвезда кутија со истиот пакет
Style3:
bolsa feminina
R

Тие исто така купуваат со овој производ