.

.

10XLot Картон Пакет 12 Led диоди Фаза Par Светла 30W УВ Единствена Боја на Мини LED Par Канти За Клуб Dj Покаже Почетниот Партија Ballroom Бендови

10XLot Картон Пакет 12 Led диоди Фаза Par Светла 30W УВ Единствена Боја на Мини LED Par Канти За Клуб Dj Покаже Почетниот Партија

DEN 13104.00
Количина на стоки


10 XLot Картон Пакет 12 Led диоди Фаза Par Светла 30 W УВ Единствена Боја на Мини LED Par Канти За Клуб Dj Покаже Почетниот Партија Ballroom Бендови, слободен брод од UPS-от, FEDEX, DHL, TNT или Кина поштенски и други начини слободно во рамките 5days.
Спецификација за производ : Опис : 2017 Нови led мини par светла со 12pcs*3 W УВ висока brightnesss led, употреба голема рефлексивни Леќа се направи светлината многу светла, многу многу повеќе посветла отколку во било која друга леќа. Во внатрешноста на Површина од Капки на Вода, ги прави боја мешање совршен.Тоа е издржлив и мала тежина,лесно земање идеален за едноставна шоу. Влезен Напон : AC110-240 V,50-60 Hz Моќност : 30 W LED : 12 PCS*3 W УВ Зрак Агол : 25 Степен Dimmer : 0-100% линеарна затемнување Контрола на владата : Auto,DMX512,Звук,Далечински Управувач DMX Канал : 8 CH Материјал : инженерство пластични школка, мала тежина, трајни Сертификација : CE, EMC, FCC, LVD, Ro HS Светлина Тело : Црна Место на Потекло : Кина Светилка живот : 6-10 десет илјади часот на Превозот, вклучувајќи ги на секоја светлина : 1pcs УВ Боја Par Светлина 1pc Упатство
Искрено се Потсетат : не се цел на стоки од кој нема сигурни добавувачи, нема квалитет, нема гаранција, не по услуга. Многу клиенти се жали за нас дека тие биле измамник од лошите продавачот од Aliexpress, види подолу некои жали за референца. Изберете нас како вашата прва опција со висок квалитет на производите и најдобрите по услуга. Skype/whatsapp/e-mail за 24 часа на линија.
Ако некои производи може да не се пренесат, вашата земја или имаат висока товарни проблем, pls контактирајте со продавачот директно да се активни решение, бидејќи ние во собата според Aliexpress стандард товарни модул, можеби постои некоја грешка, за некои посебни земји, pls белешка и да ги разбере. Ви благодариме.

боја:
Без Далечински Управувач, Со Далечински Управувач
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
моќност:
30W
Бренд Име:
минимум
Број На Модел На:
ML184
Стил:
DMX Фаза Светлина
Напон:
90-240V
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Име на производ:
УВ Боја Par Светлина
Влезен Напон:
AC110-240V,50-60Hz
моќност:
30W
LED:
12PCS*3W Led диоди
боја:
УВ Единствена Боја
Зрак Агол:
25 степен
DIMMER:
0-100% линеарна затемнување
DMX Канал:
8 CH
Оригиналното Место:
Кина,Копното
Гаранција за квалитет:
1 година
R

Тие исто така купуваат со овој производ