.

.

нови целосна јаглерод патот велосипед планински велосипеди седло велосипед делови велосипедизам перница сила де montar де carbono 3k ud заврши 270*141

нови целосна јаглерод патот велосипед планински велосипеди седло велосипед делови велосипедизам перница сила де montar де carbono

DEN 839.00
DEN 1103.52
-24 %
Количина на стоки


Предмет : Велосипед Седло
Материјал : T800 Карбонски Влакна
Тежина : Околу 105g-/+10g
Големина : 275*141mm
Изглед : UD Сјај/UD Мат/3 K Сјај/3 K Matte
одговара :патот велосипед/ планински велосипед

Број На Модел На:
велосипедот перница
Бренд Име:
superlogic
is_customized:
Yes
корисникот:
Мажи
Употреба:
Планински Велосипеди
Школка Материјал:
јаглерод
Големина:
270*141mm
категорија:
Пред Седиштето Мат
Одговара:
mtb/ патот велосипед
R

Тие исто така купуваат со овој производ