.

.

GUMST Добар Квалитет Канцеларија Кеси За Мажи Гроздобер Стил СТП Кожа Мажите Бизнис Кеси Briefcase Торба Солидна Канцеларија Мажите Бизнис торба

GUMST Добар Квалитет Канцеларија Кеси За Мажи Гроздобер Стил СТП Кожа Мажите Бизнис Кеси Briefcase Торба Солидна Канцеларија

DEN 1292.00
DEN 2584.32
-50 %
Количина на стоки

Материјал : СТП Боја : Кафена/Црна Функција : Чанти/ Чанта Големина : е 36,5 cm*25cm*10см Совети : 1. Бојата може да биде прикажана посветли или потемни поради различни PC екранот и животната средина. 2. Таму може да биде 1-3 cm разлика според различни прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање.

Тип На Објект:
Чанти
Објектот Тежина:
0.8kg
Објектот Висина:
26cm
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Бренд Име:
GUMST
Број На Модел На:
X3081
Објектот Должина:
36.5cm
Внатрешни работи:
Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Ширина:
8cm
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
бизнис
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Главен Материјал:
PU
R

Тие исто така купуваат со овој производ