.

.

Леќи на камерата Адаптер за Дигитални SLR Камера dslr фото Адаптер Прстен За Canon EOS EF EF-S Планината Објективот На ДЕВИЗНА за Fujifilm X-Pro1

Леќи на камерата Адаптер за Дигитални SLR Камера dslr фото Адаптер Прстен За Canon EOS EF EF-S Планината Објективот На ДЕВИЗНА

DEN 335.00
DEN 389.76
-14 %
Количина на стоки

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Камерата мени треба да се менува кога на блендата не може да се притисне под M датотека или предупредување на "неточни инсталација на објективот" или слично. Некои камера менијата треба да се постави за да го притиснете копчето на блендата, за SONY една контра, за NEX еден, М4/3 еден, и така натаму. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Спецификации :
Материјал : Алуминиум легура
Боја : Црна
Компатибилен модел : За Canon EOS EF EF-S Планината Објективот На ДЕВИЗНА за Fujifilm X-Pro1
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење. Прилагодувањата дека камерата може да се промени се на блендата и ISO параметри. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Адаптер прстен може да се преземат од страна на различни брендови на леќата и камерата, која во голема мера ги зголемува леќа ресурси.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.
1 x Леќи на Камерата Адаптер
1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Време На Испорака :
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Поради различни екранот и друга светлина, сликата не може да се покаже вистинската боја на објектот.
Леќа Адаптер За Canon EOS EF EF-S Планината Објективот На ДЕВИЗНА за Fujifilm X-Pro1 Дигитални SLR Камера dslr фото Адаптер Прстен
Леќи на камерата Адаптер За Canon EOS EF EF-S Планината Објективот На ДЕВИЗНА за Fujifilm X-Pro1 Адаптер Прстен Електроника Додатоци
Карактеристики :
1. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Некои камери може да се AV, P, автоматско снимање, автоматски изложеност, и снимањето е многу погодно. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. По адаптер може да се сфати со M датотека, на отворот не екранот, фотографијата информации не е во камерата рачно поставување вредност или да се префрлиш прстен на вредноста. Ви благодариме за вашето разбирање. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Но оригиналниот авто фокус функцијата на објективот не може да се користи.

Број На Модел На:
леќи на камерата адаптер
Компатибилен Бренд:
CANON
Бренд Име:
ALLOYSEED
R

Тие исто така купуваат со овој производ