.

.

За KAWASAKI Z800 Z 800 2013 2014 2015 2017 Алуминиум Мото Додатоци Мотор Stator Поклопецот на Моторот Заштитна Маска

За KAWASAKI Z800 Z 800 2013 2014 2015 2017 Алуминиум Мото Додатоци Мотор Stator Поклопецот на Моторот Заштитна Маска

DEN 4646.00
DEN 5279.52
-12 %
Количина на стоки


Моторот Заштитна Маска Заштитник Специфични : - Материјал : CNC Алуминиум 6061 Елоксирани и ПОМ се Состои од алуминиумски легури база и ПОМ - Fitment : За Kawasaki Z800 2013-2017 - Боја : , , Titiuam , , , (ако треба други бои, ве молиме контактирајте со нас) Вклучувајќи : - 1 ПАРЧЕ Заштитна маска

боја:
Титаниум, црна, Златна, Сребрена, Црвена, зелена
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
0.3kg
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Висина:
2.2cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Бренд Име:
ПЦР
Име На Модел:
NT5908-Z800
Објектот Должина:
13cm
Објектот Ширина:
11.5cm
Име На Модел:
NT5908-Z800
Материјал Тип:
Алуминиум
Motobike Направи:
За Kawasaki Z800
fitment:
За Kawasaki Z800 z 800 2013-2017
боја:
титаниум ,ЗЕЛЕНА ,ЦРНА,ЦРВЕНА
R

Тие исто така купуваат со овој производ