.

.

LONSANT Фустани Бебе Девојки Vestidos Долг Ракав Мрачно Виножито Партија се Облекуваат Децата Фустани За Девојки Vestidos Dropshipping De14

LONSANT Фустани Бебе Девојки Vestidos Долг Ракав Мрачно Виножито Партија се Облекуваат Децата Фустани За Девојки Vestidos Dropshipping

DEN 323.00
DEN 403.68
-20 %
Количина на стоки

5" Ракав : 33cm/13" Должина : 54cm/21.Убави девојки шарени виножито партија принцеза фустан,модни и одговара на вашата мала принцеза
Информација за производот :
Пол : Девојки
Материјал : Памук Мешавина
Облека Должина : Редовна
Шаблон Тип : Шарени
Декорација : Џебови
Sleeve должина : Долги Ракави
Јака : O деколте
Фустани Должина : Коленото Должина
Силуета : А-Линија
Стил : F ashion
Повод : C asual,Дневна
Двете рака мие и во машина за миење е во РЕД
Пакетот вклучува : 1 PC Фустан
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Одлично за обичните, Секојдневни, партија или photoshoot, исто така, една одлична идеја за бебе покаже подароци
4.2" Должина : 50cm/19. Брза испорака во 24-48 Часа.
Она што е превозот датум?
Ве молиме внимателно проверете го вашиот превозот адреса и информации, како и стока големина и боја. Тоа е достапен испраќање на САД, АУ ,CA и велика БРИТАНИЈА со Epacket Поддршка најголемиот дел CSV пад на превозот.
Најдобри желби
Пад на Превозот, Можеме да ви понудиме Капка Превозот Услуга , е достапен испраќање на САД, АУ ,CA и велика БРИТАНИЈА со Epacket Поддршка најголемиот дел CSV пад на превозот.
На секое прашање ,Pls контактирајте ме ,јас ќе ви помогнат да се реши што е можно поскоро . Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.9" Ракав : 28cm/11" Должина : 46cm/18. Ви благодариме за вашето разбирање .
Ние и ветуваме на целосна наплата ако не ја прими стоката во рамките на проценетиот време на испорака од 60 дена (Бразил 90 дена)
Што ако не ми се допаѓа кога ќе ја прими?
Ако не сте задоволни нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на стоката. Ние ја пратите пратката без било фактура, приемот или цени
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.54 см) Големина : 12 M Етикета Големина : 90 Биста : 58cm/22.Ние поддршка Dropshipping и трговија на Големо ,ви Благодариме за вашето внимание !
Да ви кажам една Вест , Поради девизниот влијание ,цената на нашите предмети можеби имаат некои малку плови .5" Height : 130 CM Големина : 6 T Етикета Големина : 140 Биста : 68cm/26.Стилски и моден дизајн се направи вашето бебе попривлечна
3.Но, не грижете се ,Ова е Нормална состојба ,знаете Девизниот курс ќе влијае врз нашиот производ цена .Тоа е направен од високо квалитетни материјали, Мека рака чувство, без било штета на вашиот бебешка кожа
2.1" Height : 90 CM Големина : 2 T Етикета Големина : 100 Биста : 60cm/23.8" Ракав : 41cm/16. Ние ја пратите пратката без било фактура, приемот или цени
Пријател, ако сакате да се направи трговија на големо или пад на превозот , pls се чувствуваат слободни да ме контактирате со Trade Manager : cn1520332586oxpy
dianxiaobao_2
dianxiaobao_1
LONSANT Фустани Бебе Девојки Vestidos Долг Ракав Мрачно Виножито Партија се Облекуваат Децата Фустани За Девојки Vestidos Dropshipping De14
Карактеристики :
1.Имаме Професионален тим ,и ние ви нудиме најдобра услуга и брзо Логистика .
Ние имаме силна услуги на клиентите тим за да помогне да се реши проблемот (поврат или замена)
Почитувани :
Сите ставки во продавница поддршка ПАД на ПРЕВОЗОТ.

Дете НИ Големина:
24M, 12M, 4T, 5T, 6T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
А-Линија
Бренд Име:
LONSANT
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
девојки фустани
Материјал:
Voile,Памук
Вграден Градник:
No
Декорација:
Џебови
Шаблон Тип:
Шарени
Стил:
Новина
Јака:
О Деколте
Совет 1:
девојки фустан / vestidos / vestido infantil
Совет 2:
roupas infantis menina
Совет 3:
деца фустани за девојки / vestidos mujer
Совет 4:
девојки облека / облека fille
Совет 5:
девојка се облекуваат / памук
Совет 6:
костим за девојки / деца свадба фустани
Совет 7:
облека reine des neiges / принцеза се облекуваат
Совет 8:
roupa infantil menina / Долг Ракав
Совет 9:
увезени облека / увезени-кина
Совет 10:
Dropshipping / Трговија На Големо
R

Тие исто така купуваат со овој производ