.

.

1set/многу Компатибилни Ricoh ПРАТЕНИК C3003 C2503 C3004 C3504 MPC3003 MPC3503 РЕК 3003 3503 3004 3504 Ресетирате Тонер Кертриџ Чип

1set/многу Компатибилни Ricoh ПРАТЕНИК C3003 C2503 C3004 C3504 MPC3003 MPC3503 РЕК 3003 3503 3004 3504 Ресетирате Тонер Кертриџ

DEN 984.96
Количина на стоки

1set/многу Компатибилни Ricoh ПРАТЕНИК C3003 C2503 C3004 C3504 MPC3003 MPC3503 РЕК " 3003 3503 3004 3504 Ресетирате Тонер Кертриџ Чип
За Бренд : Ricoh
Чип Тип : Тонер Чип
Функција : Компатибилни Нови
Чип Модел : ПРАТЕНИКОТ C3003
Боја : Црна Цијан Магента Жолта
Страница принос : Црна 29,500 страници MCY 18,000 страници
Машина Модели : За Ricoh ПРАТЕНИК C3003 C3503 C3004 C3504;Lanier ПРАТЕНИК C3003 C3503;Savin ПРАТЕНИК C3003 C3503
Чип Верзија : ЕКС JPN, JPN
1 Пакет Содржина :
1pc x Црното чип
1pc x Синозелена чип
1pc x Магента чип
1pc x Жолта чип
Или : 4pcs x Црното чипови
Слично Пакување :
Шопинг Водич Ако ви треба масовно нарачки, ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви даде попуст на цената. Ви благодариме. Голем износ на пари на нарачката, ние може да обезбеди услуга која е прогласена за пониска вредност да ви помогне да advoid на високи тарифи.
Методи За Плаќање
1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.
2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме .
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ве молиме undersatand,ви благодарам.
Превозот Начин
Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање.
Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас,тогаш ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Повратни информации
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации.
2.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писмо.Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот.
По-продажбата на услугата

боја:
C, Y, Б.К., М, Црна и Шарени
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Photocopier
Компатибилен Бренд:
RICOH
Структура:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
CNAPPRO
Број На Модел На:
ПРАТЕНИКОТ C3003
Чип Вид:
тонер чип
Функција:
компатибилен нови
боја:
црна цијан магента жолта
Страница Принос:
Б.К 29.5 к MCY 18k
Верзија & Регионот :
ЕКС JPN , JPN
Количина:
1set/многу KMCY/set 4pcs/set
брза испорака:
Во рамките на 2-5 работни дена
употреба во:
ПРАТЕНИКОТ C3003 C3503 ПРАТЕНИК C3004 ПРАТЕНИК C3504
R

Тие исто така купуваат со овој производ