.

.

LUCKYFRIDAYF Г-дин Робот Fsociety Печати Смешни маици Mens Кратко Sleeve TShirts и Г-Робот Т Кошула Мажите Хип Хоп Лето Tee Кошули

LUCKYFRIDAYF Г-дин Робот Fsociety Печати Смешни маици Mens Кратко Sleeve TShirts и Г-Робот Т Кошула Мажите Хип Хоп Лето Tee Кошули

DEN 120.48
Количина на стоки


Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг модел, pls контактирајте со нас. Плаќање : со Кредитна картичка на линија е достапна.Ние го прифатат плаќање преку Paypal,T/T и Western Union. По вашата исплата расчисти ние ќе ја испорача во рок од 3 работни дена. Ако постои било увозни давачки или даноци, тоа е купувачот одговорност Гаранција : 1. Иако имаме голема доверба во квалитетот и цените на секој производи ги продаваат, што не може да се гарантира сите купувачи ќе биде 100% задоволни со нив поради различни причини.Но, без оглед што и да се случи, ние и ветуваме ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем, и тоа за време на трансакции. 2.Ако имате дефект на објектот кој што сакате да се вратите или размена, pls контактирајте со нас во рок од 3 работни дена од датумот на добивање на пратката. 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $3 ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
LUCKYFRIDAYF
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук,Полиестер
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Повик
боја:
Црна/Бела/Сива/Сина
Објектот:
Блузи
Пол:
Мажи/Жена
Облека Должина:
Конвенционалните
логото:
г-дин робот
Дебелина:
како и обично
Издание тип:
Редовни
За луѓето:
Младите Луѓе,Неколку
Име на производ:
кратко sleeve t-shirt
Оригиналното Место:
Кина
R

Тие исто така купуваат со овој производ