.

.

BIKEIN MTB Велосипед Taillight Rainproof Јава Задни светла Led USB Полнење Планински Велосипед возење Велосипед Светлина Taillamp Велосипед Светла

BIKEIN MTB Велосипед Taillight Rainproof Јава Задни светла Led USB Полнење Планински Велосипед возење Велосипед Светлина Taillamp

DEN 272.00
DEN 301.92
-10 %
Количина на стоки


Име : Предупредување Велосипед Задните Светилки
Големина : 11cm
Тежина : 30g
Батерија : Вграден-Во Батеријата
Материјал : Алуминиум Легура Тело И Силиконски Ремени
Боја : Црвена/Црна
Водоотпорен : IPX4 водоотпорен
Режим : 3 Начини
Ултразвучно заварување,водоотпорен,анти-капка,анти-шок
Answer : ___________________________ Note : По полнењето,ве молиме отстранете го полначот и маска на маска за да се спречи прашина и проток на вода во порт за полнење,што резултира во намалување на производот'life

сертификација:
CE
Монтажа Сместување:
Seatpost
Напојување:
Батеријата
Бренд Име:
BIKEIN Про
Број На Модел На:
A81LT
боја:
црвена/црна
Тежина:
30g
Материјал:
Алуминиум легура
Тип:
Задните Предупредување Светлина
Функции:
Rainproof; Лесно се Инсталира; USB Полнење; Led Светло
Батеријата:
Вградената Батерија
применливи дијаметар:
20-40mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ