.

.

10 Компјутери 5x23x7.3мм Најлон Пластични Јаглероден Челик Лежишта Макара Тркала Вградени Ритам G08 Капка брод

10 Компјутери 5x23x7.3мм Најлон Пластични Јаглероден Челик Лежишта Макара Тркала Вградени Ритам G08 Капка брод

DEN 163.00
DEN 195.84
-17 %
Количина на стоки


Карактеристики :
Висок квалитет marterial, трајни
Длабоко ритам топката лежишта, модерен, слајд флексибилни
Погоден за оков за мебел опрема, мобилни врати, стаклените лизгачки врати, алуминиумски врати и прозорци, туш pulleys и фиоки, итн
Спецификација :
Вбризгување на Материјал : Бела ПОМ
Имајќи Материјал : Висок Јаглероден Челик
Внатрешен дијаметар : 5 (mm)
Надворешен дијаметар : 23 (mm)
Дебелина : 7.3 (mm)
Количина : 10 Компјутери/1 Сет
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет Содржина :
10 x Макара Тркала

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Прозорецот Ролки
R

Тие исто така купуваат со овој производ