.

.

nc0447 Коктели Бар Отворите Пиво Вино Неонски Знак LED Ѕиден Часовник

nc0447 Коктели Бар Отворите Пиво Вино Неонски Знак LED Ѕиден Часовник

DEN 1775.52
Количина на стоки


LED 3 D PRO Ѕиден Часовник
Расте Посветла, Трае Подолго, Боја Избор Повеќе!
Одличен за прикажување во вашата продавница , бар , кафуле , паб клуб , ресторан , собна и секаде ви се допаѓа !
Големина : 250 mm/ 10 инчи во Дијаметар На Часовникот лице е изработен од страна на најновите 3 D, Површина и Линија гравирање технологии (атрактивни во сите насоки) . Не користите ласерско гравирање метод кој само обезбедува 2 D површина ефект. Часовникот работи на една AA батерија (не се вклучени). Осветлување : Опремени со hightest квалитетот на штедење на енергија LED светла, ние испратете НИ го адаптерот во САД & CA/ велика БРИТАНИЈА адаптер за да Обединето Кралство/ AU адаптерот во Австралија/ ЕУ адаптерот на Европските земји, светлата можат да траат со 100,000 часа. 3 бои за да го изберете, или сина , Црвена , зелена .
Објектот Спецификите на Производителот : LED ПРО Бренд : Олово Часовник Вкупната Големина : 250 mm/ 10 инчи Материјал : Акрилик & Алуминиум Напон : 12v да 240v Wattage : 6w Извор на Енергија : Батерија за часовник/ corded-електрични светла за Приклучок : US/ велика БРИТАНИЈА/ ЕУ/ AU Извор на Светлина : LED Светло Животен Век : 100,000 часа Место да се Користи : Внатрешна Само Испорака Тежина : 0.7 ве Молиме да ја плати веднаш по купување. По добивањето на вашиот расчисти исплата, ние ќе ви испратиме објект со авион пошта преку поштата од Кина. Нормално превозот време во САД, АУ, велика БРИТАНИЈА е околу 10-21 работни дена. Превозот време за други земји може да се земе 4-8 недели. Испративме на парцела од еколошки пакување, од нашето искуство во минатото, неисправни стапка е помалку од 0.1%. Ако примите оштетени објектот, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред било лошо повратни информации, ние ќе го организира замена на дел за вас. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Авторските права на LED ПРО. Сите права се задржани.

боја:
Зелена, Црвена, Сина
Број На Модел На:
nc0447
Тип:
Ѕидни Часовници
Комбинација:
Ги одделува
Стил:
Модерна
Шема:
Цртан филм
Материјал:
Акрилик
Функција:
LUMINOVA
Дисплеј Тип:
Игла
Motivity Тип:
Кварц
Применливи Сместување:
дневна соба
Форма:
Единствен Лик
Тежина:
700g
Дијаметар:
25cm
Обликот:
Кружни
Ширина:
25cm
Должина:
25mm
Бренд Име:
innisign
Ѕиден Часовник Тип:
25 cm дијаметар
Тело Материјал:
Алуминиум & Пластика
Материјал:
Алуминиум
R

Тие исто така купуваат со овој производ