.

.

USB Напојува Минијатурни Елка Со Multicolor Led диоди божиќ декорација за дома партија

USB Напојува Минијатурни Елка Со Multicolor Led диоди божиќ декорација за дома партија

DEN 167.04
Количина на стоки

Состојба : Сосема нов и висок квалитет;
Дрвото Висина : 11cm/4.3 инчи;
Кабел Должина : 120cm/47.2 инчен
Злато ѕвезда на врвот на дрвото вграден LED дека циклуси преку мулти-бои plug and play
Добар подарок и блескав декорација за Божиќ Ден
Реална блескав Елка без рачна контрола,Само приклучете дрвото е USB кабел и донесе топло Божиќ на вашиот десктоп!
Целосно ниска потрошувачка на енергија,долг живот за над 3 години.
Се одликува со лесен USB интерфејс,светол злато ѕвезда во горниот дел,вграден LED кој произведува серија на празнична мулти-обоени светлини!
Флексибилна работа во USB начин,достапни за никаде штекер или компјутер постои.
Боја : покаже како слики.
Материјал : Акрилик
Пакетот вклучува :
1 x USB напојува божиќ дрво
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Повод:
Денот На Благодарноста,Партија,Божиќ
R

Тие исто така купуваат со овој производ