.

.

2018 Минимализам Мека Ткаенина Ткаенина Материјал Телефонот Назад Случај за iPhone X 8 7 8plus 7plus 6s 6plus 6 Едноставна Боја Човек Дама Случај

2018 Минимализам Мека Ткаенина Ткаенина Материјал Телефонот Назад Случај за iPhone X 8 7 8plus 7plus 6s 6plus 6 Едноставна Боја

DEN 143.52
Количина на стоки


Мека Ткаенина Ткаенина Материјал Телефонот Назад Случај за i Phone X 8plus 7plus 6s плус Едноставна Боја Човек Дама Случај за iphone 6s 7 8
Поради секој екранот се различни, фотографии и предмети ќе биде нешто малку боја. Ви благодариме за вашето разбирање : )
Опис>>
1.100% сосема нов телефон случаи.
2.Направен од висок квалитет на Fabic Мека TPU материјал.
3.Заштитете го вашиот телефон од прашина, гребење и шок.
4.Вкупно 5 бои за вашиот избор.
Компатибилен со : за i Phone X, 8, 8 Plus, 7, 7 Plus, 6 6s, 6 Plus, 6s Плус
Пакет се вклучени : 1 x Phone Случај

Материјал:
За iPhone7, За iPhone7 Плус, За iPhone 6 6s, За iPhone6 Плус, За iPhone8, За iPhone8 Плус, За iPhoneX
Бренд Име:
IniZeal
дизајн:
Бизнис,Апстракт,Обична,Спорт,Симпатична,Мат
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 7,iPhone 6s плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Ткаенини
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Големина:
180mm*100mm*20mm
боја:
Црна, Сива Црвена Сина Браун
Материјал:
Висок квалитет на Мека TPU
Стил:
Минимализам Едноставно Gental Бизнис
Функција:
Анти Fingerpirnt Анти Шок Телефон Заштитни Врати Случај
Функција:
Ткаенина Добра Рака Чувство На Допир
Модел На Телефон:
за iPhone 6 6splus 7 7plus 8 8plus X маска
Трговија На Големо/Dropshiping:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ