.

.

LED Cordless Стап Допрете Гардероба Допир Светлина Светилки 3W Батеријата Напојува Кујната Кабинет Плакарот Притисни Допрете Home Држи На Светилка Blub

LED Cordless Стап Допрете Гардероба Допир Светлина Светилки 3W Батеријата Напојува Кујната Кабинет Плакарот Притисни Допрете

DEN 180.00
Количина на стоки


боја:
Бела
Тип На Објект:
Ноќ Светла
сертификација:
CE
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Употреба:
За итни случаи
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Бренд Име:
everso
Тип На Батерија:
ААА
Е Батерии Вклучени:
No
Wattage:
0-5W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Енергија:
Префрлете
Број На Модел На:
Ноќ Светла
Тип:
ноќ светлина
Обликот:
Бар
Напон:
4.5V
R

Тие исто така купуваат со овој производ