.

.

SY Наргиле Shisha Јаглен Екран Носителот Со Рачка За Наргиле Narguile Тутун Сад Додатоци Gadget

SY Наргиле Shisha Јаглен Екран Носителот Со Рачка За Наргиле Narguile Тутун Сад Додатоци Gadget

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %
Количина на стоки


Обликот:
Бесплатни Тип
Бренд Име:
SY
Материјал:
Метал
Техника:
огледало
боја:
Сребро.
Материјал:
Метал
Висина:
За 115mm
Тежина:
About 104g/pc
Ширина:
About 130mm
Обликот:
Бесплатни Тип
Техника:
огледало
Име:
Shisha Наргиле Јаглен Носителот
Пакување:
OPP вреќа
R

Тие исто така купуваат со овој производ