.

.

Лето оглавник се облекуваат жените без ракави backless секси партија фустани секси клуб тенок црна розев фустан плус големина vestidos

Лето оглавник се облекуваат жените без ракави backless секси партија фустани секси клуб тенок црна розев фустан плус големина

DEN 575.00
DEN 821.28
-30 %
Количина на стоки


Големина Должина(cm) Биста(cm) Половината(cm) Рамо(cm) Ракав(cm) S XS 80см 79cm 64cm М 81cm 83cm 68cm L 82cm 87cm 72cm XL 83cm 91cm 76cm 2 XL 3 XL
Answer : ___________________________ Note : Драг пријател , Ова е Азија Големина ,Сите големина се мери во cm ,Азија големина се малку помали од Европска големина и Американски големина.Pls проверете ја големината на маса пред да ја купите ,можете да мерите на облека што обично се носат и избирајте внимателно.ако не сте сигурни големината ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .
Answer : ___________________________ Note : Ние гарантираме стил е иста како што е опишано,но може да не се исти како перформанси на различни органи.Можете да се облекуваат вашиот сопствен стил,и ве молиме изберете ја вашата точна големина според големината табела сериозно.ви благодариме Услуга : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден,Доколку вие не го добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно повторно испратени тоа. Боја Разлика : Поради PC монитор прилагодувања за снимање методи ект,пред боја разликата е неизбежен,но ние и ветуваме на нашите слики се направени во реално. Превозот : 1. Примање време : Обработка времето Плус Превозот време 2. Подготовка на Време : ние треба 2-5 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден. 3. Превозот Време : 15-35 Дена Од Воздух Mail, Слободни. 3-10 Работни Дена Од Express. Се врати и враќање : 1.Ние обезбедуваме 7 дена враќање политика, ве молиме контактирајте со нас за детали во рок од 7 дена откако ќе се добие парцела. 2. Сите вратени предмети мора да биде во неговата оригинална состојба и мора да ни овозможи со превозот следење на број и вашите причини. 3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме љубезно го знам тоа. Повратни информации : 1. Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ви благодариме

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
AISIDE
Силуета:
А-Линија
Сезоната:
Лето
Деколте:
Оглавник
Материјал:
Полиестер,Spandex
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Големина:
плус големина S-XL
лето облечи:
Партија фустани
дами фустани:
vestidos , vestido
Украина:
Гроздобер Облека
плус големина жените облека :
елегантен фустан жени
облека ,elbise:
облека femme
неформални се облекуваат :
канцеларија фустан
jurken :
Vestido де феста
долг фустан:
облека секси фустан
R

Тие исто така купуваат со овој производ