.

.

Висок Квалитет на Стакло Алатки Т-машина Брзо Стакло Машина БРЗИНА МАШИНА 90CM Директно Сечење

Висок Квалитет на Стакло Алатки Т-машина Брзо Стакло Машина БРЗИНА МАШИНА 90CM Директно Сечење

DEN 2107.20
Количина на стоки


G-31 A Брзина Машина
Големина : S : 15-19mm Т : 6-12mm НЕ МАРКА : 2-8mm
Други Должина : 60,90,120,150,180,210 cm
Кога местото цел, ве молиме ги споделите со нас големината ви треба!!! Благодарам многу!!! Ако нема порака за големината, ние ќе ја испрати на Т за вас!!!

Бренд Име:
POGUT
DIY Материјали:
Облицовка
Се Намали Дебелината:
2-18MM
is_customized:
Yes
Употреба:
Стакло Сечење
Должина:
90cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ