.

.

3pcs Птичји Кафез Пиле Соработка Хранат Quail Пиење Чаши Пилешко Вода Сад Гулаб Автоматско Вода Фидер Фарма на Животните Алатка

3pcs Птичји Кафез Пиле Соработка Хранат Quail Пиење Чаши Пилешко Вода Сад Гулаб Автоматско Вода Фидер Фарма на Животните Алатка

DEN 90.00
DEN 105.60
-15 %
Количина на стоки

3pcs Птичји Кафез Пиле Соработка Хранат Quail Пиење Чаши Пилешко Вода Сад Гулаб Автоматско Вода Фидер Фарма на Животните Алатка Име : Пилешко вода првенство Материјал : Пластични Пакет се Вклучени : 3 еез Пилешко чаша вода Забелешка : Поради разликата помеѓу различни monitirs, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Лесно и безбедно да го користите, многу погодно. Најдобар wasy дизајниран за вода chickend. За дома и трговија пилешко месо од живина фарми употреба. Тие се пие од чаша, која им овозможува на точниот износ на wayer да дојде во чашата. Повратни информации : 1) задоволителен е нашата единствена извршување. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. 2) ве Молиме љубезно ни остави позитивен фидбек(5 ѕвезди) откако ќе бидете задоволни со вашата нарачка. 3) ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас. За Производите : 1) Сите производи се внимателно разгледани пред складирање,и спакувани и за пратката. 2) Pls се избере вистинската големина или боја за она што го сакате, ние ќе ја испрати на парцела, како што се избере во ред. За Боја и Големина на : 1) Прирачник мерења се подложни на грешки, pls се определи вистинската големина. 2) Поради разликата помеѓу различни монитори, бојата е различно,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. 3) Pls бидете сигурни дека ќе не предвид за големината и бојата пред да конкурираат. За Испорака : 1) ќе испрати предмети во рок од 2-7days откако вашата уплата. 2) Ние не се гаранција за време на испорака за сите меѓународни пратката. Поради разликите во царинската clearting пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи е прегледан. 3) Pls имајте на ум дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. За Враќање/Поврат : Ние ќе рефундирање на вас ако вашиот парцела е назад во Кина.

Големина:
M
Тип:
Фарма На Животните
Фарма На Животните Тип:
Пилешко
Број На Модел На:
Живина Пилешко Птица Вода Работам Првенство
Материјал:
Пластични
R

Тие исто така купуваат со овој производ