.

.

Мини Гумени Отскокнување Куќа Скокач Замокот Бие Куќа за изнајмување на надувување брануваа скокање замокот со компресор

Мини Гумени Отскокнување Куќа Скокач Замокот Бие Куќа за изнајмување на надувување брануваа скокање замокот со компресор

DEN 11520.00
Количина на стоки

Главниот Производ :
Станбен и деловен inflatables вклучувајќи :
Мини Гумени Отскокнување Куќа Скокач Замокот Бие Куќа за изнајмување на надувување брануваа скокање замокот со компресор,бидејќи тие се направени од јак материјал и комерцијални стил за шиење.Бидете сигурни дека го користите правилно.

категорија:
Слајд/Комбинирани Slide
Материјал:
Платно
Тип:
затворен игралиште
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Мини Гумени Отскокнување Куќа
Возраст:
>3 Години
Големина:
different design different size
боја:
сино,шарени
accessary:
CE, ROHS УЛ САШО компресор,поправка на комплет
function1:
Мини Гумени Отскокнување Куќа
function2:
Мини Гумени Отскокнување Куќа
function3:
Мини Гумени Отскокнување Куќа
function4:
Мини Гумени Отскокнување Куќа
Function5:
Мини Гумени Отскокнување Куќа
Function6:
Мини Гумени Отскокнување Куќа
Function7:
Мини Гумени Отскокнување Куќа
R

Тие исто така купуваат со овој производ