.

.

300Pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Лажици Вилушка Лопата Лопата Садови Дома Подарок Прекрасна Лажици Долга Рачка Flatware Садови Подарок

300Pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Лажици Вилушка Лопата Лопата Садови Дома Подарок Прекрасна Лажици Долга Рачка Flatware Садови

DEN 15960.00
DEN 16800.00
-5 %
Количина на стоки


Опис на производот : Предмет : Лопата облик на лажица вилушка Боја : Зелена,Сребро Големина : S големина : 11cm М големина : 13.5 см, L големина : 19cm Материјал : не ' Рѓосувачки челик за Пакување вклучуваат : 300*прекрасна лопата форма садови Забелешка : 1.Големината на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 1-2cm разлики поради прирачник за мерење. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки како и брзо, како possibl

боја:
Со лажица(11cm), Вилушка(11cm), Лажица(13.5 cm), Вилушка(13.5 cm), со Лажица(19cm), Вилушка(19cm)
Flatware Тип:
Предници
Бренд Име:
ETRSUNTECH
сертификација:
CIQ
Производство:
Вечера Вилушка
Број На Модел На:
LZ0831
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
R

Тие исто така купуваат со овој производ