.

.

Godox S-Тип Speedlite Заградата Elinchrom Планината Носителот Diffuser + 80 x 80см Softbox за Студио за Фотографија

Godox S-Тип Speedlite Заградата Elinchrom Планината Носителот Diffuser + 80 x 80см Softbox за Студио за Фотографија

DEN 2804.64
Количина на стоки


11178 Топла производ
Godox S-Тип Speedlite Заградата Elinchrom Планината Носителот + 80 x 80см Softbox за Студио за Фотографија

Бренд Име:
FotoPal
Компатибилен Бренд:
CANON
Модел:
S-Тип 80 x 80см
Материјал:
Пластични
Интерфејс:
за Elinchrom Планината
R

Тие исто така купуваат со овој производ