.

.

YULUCH 5 Бои Оригинални Мачка Очи Проѕирен Камен Едноставна хривнија Домот Додатоци Жена Хривнија Девојка на Вљубените Подароци

YULUCH 5 Бои Оригинални Мачка Очи Проѕирен Камен Едноставна хривнија Домот Додатоци Жена Хривнија Девојка на Вљубените Подароци

DEN 109.00
DEN 168.00
-35 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B009
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
YULUCH
боја:
бела ,Темно зелена,сафир,кафе,светло сива
Стил:
Моден
Дијаметри:
60mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ