.

.

50Pcs Бела 29MM 3-СМД 6641 Осигурач Автомобил LED СОНЦЕТО Стакло Суета Огледало Светилки @15

50Pcs Бела 29MM 3-СМД 6641 Осигурач Автомобил LED СОНЦЕТО Стакло Суета Огледало Светилки @15

DEN 590.00
DEN 694.08
-15 %
Количина на стоки


50 Pcs Бела 29 MM 3-СМД 6641 Осигурач Автомобил LED СОНЦЕТО Стакло Суета Огледало Светилки
Оваа листа карактеристики 50 парчиња на Брендот Нова, Чиста Бела Осигурач Festoon 5050 3-SMD LED светилки. Секој LED сијалица содржи 3 супер светло SMD 5050 чипови. Осветлување ефикасност е еднаква со традиционалниот поведе со 3-СМД. На 3-СМД Осигурач форма LED сијалица ќе го замени акции 6614 F и Т-14 V1 CP сијалица, и ќе се одговара За Кадилак, Chevy, Chrysler, Dodge, Ford, GMC, Џип,АКУРА CL Интегра MDX NSX RDX РЛ RSX EX35 FX35 FX45 FX50 G20 Стакло Суета Светла итн. Спецификации 1.За DC 12 volts 2.Број на Светилки : 50 PCS 3.LED Боја : Чиста Бела (6000 K) (Без Сини! Нема Кул Бело!) 4.LED Type : 5050 3 чипови СМД, Секоја ПРЕДВОДЕНА има 9 СМД tota 5.Димензија : 29mm 6.Крстот Референца : 6641 6614 F 6614 F30-WHP Т-14 V1 CP ект 7. Примена : Внатрешни работи Светлина, Сонце Стакло Суета Огледало Светлина и др. Пакетот вклучува : 50x ДОВЕДОА Автомобил Сијалица answer : ___________________________ Note : - Ако тоа не светне, само флип тоа 180 степени, тогаш тоа треба да светне. - Овој објект ќе работат на 29mm 6614 F штекер суета огледало lights - ве Молиме бидете сигурни дека должината на овој сијалица може да се вклопи во вашиот автомобил.
1. Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе го реши тоа брзо за вас.
2. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи , вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму.
3. Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1. Во Светот Превозот.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа по плаќањето се врши и проверка.
3. Ние ќе го организира испорака на вашиот превозот адреса, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.
4. Ние го наместите стандардниот превозот метод за нашиот производ,ако сакате да го промените превозот метод, ќе треба да плати дополнителни превозот надомест, било какви прашања ве молиме контактирајте со нас навремено.
5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот,за викенди и празници се исклучува,па превозот време може да биде подолг од ветивме,особено за време на сезона.
1. Ве молиме контактирајте со нас на прво ако сакате да се вратите на пакет да ни.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.

Тип На Објект:
Извори На Светло
Автомобил Марка:
Кадилак, Chevy, Chrysler, Dodge, Ford, GMC, Jeep
Извор На Светлина:
LED
Температура На Боја:
3000K
Wattage:
Other
Лер Зрак Тип:
Комбо
Напон:
12V
Автомобил модел:
АКУРА CL Интегра MDX NSX RDX РЛ RSX EX35 FX35 FX45 FX50 G20
Чип Собранието Тип:
SMD
Бренд Име:
FLYPIG
R

Тие исто така купуваат со овој производ