.

.

100pcs/број 17*20mm се Меша Бои Срце Облик на Дрвени Украсни Копчиња за Scrapbooking Картички Прави Дома Decors DIY Копчето Занаети

100pcs/број 17*20mm се Меша Бои Срце Облик на Дрвени Украсни Копчиња за Scrapbooking Картички Прави Дома Decors DIY Копчето Занаети

DEN 122.40
Количина на стоки


Функција : Дрвени Копчиња
Големина : 17 * 20mm
Пакет : 100pcs
Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, T/T, Зачувам.
2. Ние не сме одговорни за било локалните должност на вашата земја Обичај. Сите цената не вклучувајќи Даноци или Должност
Превозот
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса,телефонски број,поштенски код се точни.
2. Најчесто, производи ќе бидат испратени со 3-5 дена.
3. Експрес и Специјални линии ќе трае од 4 до 10 дена за испорака. Препорачана пошта ќе трае од 15 до 45 дена за превозот. Економски воздух пошта ќе трае 20 до 60 дена. Тоа зависи од земјата на дестинација.
Ве молиме да бидете трпеливи за превозот.
Во нашата позиција, се надеваме дека сите корисници може да се добие на парцела, како е можно поскоро.
Повратни информации
Ние сме во потрага напред за да се добијат позитивни повратните информации од клиентите.
Ве молиме љубезно ни остави позитивен повратните информации со 5 ѕвезди кога сте задоволни со производи.
Ве молиме контактирајте со нас кога не сте задоволни со производи, ние ќе се најде решение за вас и да бидете задоволни.

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Сликарство
Број На Модел На:
ABP00548
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Обликот:
Срцето
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
ABEI
Декорација:
Никој
Големина на:
17*20mm
боја:
МИКС ОД БОИ
Пакет:
100pcs/многу
R

Тие исто така купуваат со овој производ