.

.

DONGMEI OILPAINTING маслото Спреј Сликарство Дома Декор сликарство Vincent Van Gogh Сончоглед DM1712103

DONGMEI OILPAINTING маслото Спреј Сликарство Дома Декор сликарство Vincent Van Gogh Сончоглед DM1712103

DEN 549.00
DEN 1056.00
-48 %
Количина на стоки


За : Шенжен Dongmeiwang Масло Ликовна Уметност Развој Co., Ltd.
1 Pls забелешка : тоа е формулиран,само боја на платно ,платно работ водат страна 3-5 cm ,треба рамка pls контактирајте со нас Сликарство Големина/Taille де peinture :
Големина на контрола :
1 : 50cmx65cm
2 : 60cmx75cm
3 : 70cmx90cm
Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато. Материјали/Милје : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Рамка
БЕЗ Рамка
Ако ви треба врамени ,ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали
Ве молиме отворете екстра плаќање на рамка линкови below Please контактирајте со нас
http : //www.aliexpress.com/store/product/Pine-trees-to-produce-oil-painting-frame-can-be-used-to-make-abstract-oil-painting-box/810769_32238447380.html

- нашата пакет по ние брод од 2-3 дена.
-

Големина (Инчен):
50cmx65cm, 60cmx75cm, 70cmx90cm
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
Dongmei маслени
Обликот:
Вертикален Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
DM1712104
Предмети:
Пејзаж
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
маслото:
симулација на нафта сликарство
is_customized:
Yes
Тип:
Спреј Сликарство
Calligraphy и сликање Големина:
Изберете ја вашата омилена големина
Дома декорација:
Дома декорација сликарство
седи соба декорација:
седи соба декорација сликарство
Спална соба украсување:
спална соба декорација сликарство
Хотел декорација:
Хотел декорација сликарство
Calligraphy и сликарство тип:
симулација на нафта сликарство
R

Тие исто така купуваат со овој производ