.

.

IN Мода Сјајна Пенливи Желе Блеска Мека TPU Задниот Поклопец Случај За iPhoneX 8/6s 7plus Кожата Школка за Заштита на

IN Мода Сјајна Пенливи Желе Блеска Мека TPU Задниот Поклопец Случај За iPhoneX 8/6s 7plus Кожата Школка за Заштита на

DEN 118.00
DEN 124.32
-5 %
Количина на стоки


~~Добредојдовте на Chowill Канцеларија Продавница~~
~~Сакаат да имаат добар купување време~~
IN Мода Сјајна Пенливи Желе Блеска Мека TPU Задниот Поклопец Случај За i Phone X 8/6s 7plus Кожата Школка за Заштита на
Materail : TPU Мека Целосна Маска
Модел : За i Phone 5 S/SE,6/6s, 6plus/6splus, 7/7plus, 8/8plus и i Phone X
Ве молиме да забележите 6/6s универзална, 6plus/6splus универзална ,7/8 универзална, 7plus/8plus универзална
ОЕМ и ODM е добредојдена.
Трговија на големо/Dropshipping цел ве молиме слободно контактирајте со нас~
Шопинг Совети.
(пред да ред) :
1. Ако можете меша некои различни производи, ве молиме контактирајте ме однапред, предизвика превозот цена можеби помал од проценетата.
2. Ако имате било какви посебни барања како што капка-превозот, пишување подарок картичка, ве молиме контактирајте ме однапред.
(По Редослед) :
1.Услови на плаќање.
♥ Да ја прифатиме Alipay, Western Union, Банкарски Трансфер. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна уплатата ЗАЧУВАМ.
♥Бидете сигурни дека ќе студија целата опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го плати.
2.Пратката.
♥Сите производи ќе ви бидат доставени по системот доби пари.
♥Сите пакети кои се испраќаат за време на ветената период, Специјални настани ќе бидат информирани.
♥DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ,EMS и КИНА ПОСТ MAIL/ПАРЦЕЛА е на располагање. Ако не можете да најдете на дестинација, ве молиме контактирајте ме.
♥Бесплатен Превозот - некои специјални скапи земји не ја поддржуваат оваа услуга.
♥Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања, како курир.
3.Царинските давачки.
♥Купувачот да ја преземе контролата на какви и да било посебни царински давачки. Пред испорака, љубезно ве информира секоја помош што може да се стори.
4.Returen&Наплата.
♥Само неисправни производи ќе бидат понудени го замени услугата.
♥Неисправни производи мора да се врати со 30days. од денот ќе нареди.
Returen превозот цена мора да се плати од страна на купувачот.
♥Пред да се врати,ве молиме да не информирате на детални причина, преземете фотографии за да потврдите.
потврди поштенска адреса,испрати назад на фактура со prodcuts.
♥Откако ќе се врати,ве молиме да се информирате на следење на број и курир име.
♥Пари ќе се вратат по добивме враќање пакет на оригинална состојба,кога и продавачот и купувачот се откаже од трансакцијата во Alipress.
5.Повратни информации.
♥Ние зависи од вас, нашите ценети клиенти задоволство да преживее и да успее.
Повратни информации е од исклучително значење за нас.
♥Откако ќе прими пакет, ве молиме потврдете го одра е завршена, остави позитивни повратни информации до нас.
♥Ако сте задоволни со мојата производи, љубезно ве запознаеме со нашата добар квалитет,подобра цена,најдобрите услуги на вашите пријатели.
♥Ако имате било барањето за производи, ве молиме контактирајте ме непосредно пред да ја напуштат секоја негативна или неутрална повратни информации. Јас ќе дадам се од себе да го реши.
~~Вашето Задоволство е Мојот Најголем Suceess~~

Материјал:
за iPhone 5S SE, за iPhone 6 6S, за 6PLUS 6SPLUS, за iPhone 7 8, за 7PLUS 8PLUS, за iPhone X
Пакет:
Случај & Рака
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 5s,iPhone 8 Плус,iPhone 6s плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone SE,iPhone 5,iPhone 7
дизајн:
Обична,Сјајни
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
4.7/5.5
Бренд Име:
CHOWILL
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Карактеристики:
TPU
R

Тие исто така купуваат со овој производ